Yılbaşı Masası Dekorasyon Fikirleri

1 26

Yılbaşı Masası Dekorasyon Fikirleri Noel zamanı yaklaşmasının ardından en çok aratılan dekorasyon fikridir. Kozalak, noel renkleri, mumlar gibi birçok aksesuardan yararlanarak muhtemelen bir noel maması hazırlayabilirsiniz. yazımızda birbirinden eşsiz Yılbaşı Masası Dekorasyon Fikirleri konusunu kaleme aldık.

İlginizi çekebilir: Salon Dekorasyon Modelleri

Kırmızı ve Yeşil Renkleri Tercih Edin

Yılbaşı renkleri denince akla kırmızı ve yeşil gelmektedir. Bu iki rengi masa örtüsü nde, peçetelerde veya masa üzerine konumlandırılan aksesuarlar da kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak renkli tabaklar veya çatallardan da yardım alabilirsiniz.

Gold Renk Masaya Şıklık Sağlar

Altın rengi yılbaşı için olmazsa olmazdır. Yılbaşı masasında mutlaka gold rengini kullanmaya özen gösterin.

Bu rengi bir yılbaşı topunda, masada bulunan çatal ve bıçak rengi olarak tercih edebilirsiniz.

Noel Baba Figürü Olmazsa Olmaz

Bir yılbaşı masasının olmazsa olmaz figürü kesinlikle Noel babadır. İsterseniz biblo olarak masanın üzerine konumlandıra bilirsiniz. Buna ek olarak peçetenin üzerinde desen halinde ya da masa örtüsünde bulunabilir.

Diğer bir kullanım alanı ise peçete yüzüğü olarakdır. Genellikle peçete üzerinde tercih edilmektedir.

Çam Kozalağı Mükemmel Bir Aranjman

Kozalak denince akla çam ağacı gelmektedir. Dolayısıyla bir Noel masası hazırlıyorsunuz görüntünün daha samimi olması için çam kozalağı tercih edebilirsiniz.

Genellikle çam kozalakları gold rengi nde tercih edilir. Bununla birlikte kozalak kişiselleştirilerek mum haline de getirilebilir.

Peçetelerinizi Çam Ağacına Dönüştürün

Noel masasında değişik bir heyecan arıyorsanız yeşil renkte olan peçetelerinize çam ağacı deseni vererek ortamı renklendirebilirsiniz.

Bunun için sadece kare peçetelerinizin olması yeterlidir. Daha fazla süslemek isterseniz ufak desenler de ekleyebilirsiniz.

Masaya Hediyeler ile Süsyelebilirsiniz

Masaya hediye ekleyerek misafirlerinizi şaşırtmaya ne dersiniz? Ufak hediyeler ile masayı süsleyerek hem noel hediyesini vermiş olursunuz hemde masaya farklı bir renk katmış olacaksınız.

Mumlar ile Masaya Şıklık Katın

Masanın üzerine en az 2 mum koymanız masanın havasını değiştirecektir. Özellikle romantik bir ortam yaratmak ve ortamı daha da samimileştirmek isteyenler için mumlar alternatiftir. Burada renkli mum ya da kokulu mumlar tercih edebilirsiniz.

1 yorum
  1. […] ilginizi çekebilir: Yılbaşı Masası Dekorasyon Fikirleri […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.