Masa Örtüsü Modelleri

0 17

Masa Örtüsü Modelleri masanızın havasını değiştirecek en önemli parçalardan bir tanesidir. Özellikle yemek takımı ile uyumlu olması bir çok kadın için önemlidir. Dolayısıyla burada anahtar parçanın masa örtüsü olduğunu söyleyebiliriz. Yazımızda daha önce görmediğiniz bir çok masa örtüsü modellerine yer verdik.

İlginizi çekebilir: Yatak Örtüsü Modelleri

Harika bir masa örtüsü
Harika bir masa örtüsü

İçindeki Çocuğu Henüz Büyütmeyenler İçin Harika Bir Masa Örtüsü

Sıradan desenlerden ziyade bu masa örtüsü oldukça renkli ve hareketli. En sevdiğiniz çizgi film kahramanını masanızı süslerken görmek size oldukça keyif verecek.

Çiçekli Masa Örtülerinin Modası Asla Geçmez

Geçmişten bu yana çiçekler birçok yeri süsledi. Artık masa örtülerine de sıra geldiğinde çiçekli masa örtüleri çoktan piyasaya sürülmüştü bile. 

Sizde çiçeklerden bir türlü vazgeçemiyorsanız bu masa örtüsü tamda sizin için üretilmiş.

Sonbaharın temsili yapraklar
Sonbaharın temsili yapraklar

Sizde Evinizin Her Köşesinde Yaprak Bulunduranlardan Mısınız?

Yaprak denince akla hemen sonbahar mevsimi gelir. Sonbaharın tatlı esintisini her mevsim tatmak isteyenler için sonbaharın sembolü haline gelen yaprakları masa örtünüz ile buluşturun.

Sonbaharın temsili yapraklar

Hem Sadelik Hem de Güzellik Arayanlar İçin Bu Masa Örtüsü Harika

Bir masa örtüsünden fazla bir beklentisi olmayanlar buraya toplansın. Aynı anda sadelik ve şıklığı bir arada tutmayı başaran bu masa örtüsü misafirlerinizden tam puan alacak. Özellikle desenli yemek takımı kullanılıdığında masa oldukça göz alıcı olacak.

Geometrik Desenler Burdada Güzelliğini Konuşturuyor

Gerek duvar kağıtlarında gerekse yatak örtülerine şıklık getiren geometrik desenler konumlandırıldığı birçok yeri oldukça şık tutuyor. Burada uyumlu renk tonlarının bir araya geldiğini ve geometrik desenler ile tamamlandığınızı görüyoruz.

En Sevdiğiniz Meyvenin Masa Örtüsünü Bulabilirsiniz

‘’Masada daha çok iştahım açılsın ve yemeğimi dahada keyifle yemek istiyorum.’’ diyenlerdenseniz bu masa örtüsü derdinize derman oluyor. En sevdiğiniz meyvenin deseni artık birçok masa örtüsünde.

Hareketli ama Bir O Kadar Da Uyumlu Masa Örtüsü İsteyenler İçin İşte Tamda Bu Masa Örtüsü İdeal

Birbirini tamamlayan renklerin bir arada bulunduğu bu masa örtüsünde şıklık her zaman var. Genellikle mavi ve tonları veyahut kırmızı ve tonları bu masa örtüsü için tercih sebebi.Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.