Damat Bohçası Modelleri

1 28

Damat bohçası modelleri gelin tarafı için oldukça önemlidir. Damat bohçasını hazırlayan gelin tarafı bohçanın oldukça güzel ve şık olmasına özen gösterir. Henüz kafasında damat bohçası için fikri olmayanlara birbirinden şık ve birbirinden zengin duran modelleri derledik.

İlginizi çekebilir: Gelin Bohçası Modelleri

Damat Bohçası Modelleri
Damat Bohçası Modelleri

Deri Kutular Damat Bohçasının Vazgeçilmezi

Damat bohçasında deri kutular oldukça popüler olmaya başladı. Hem silinmesi kolay olması hem de daha sonradan kullanılabilirlik açısından oldukça tercih edildi.

Aynı zamanda deri görüntüsü damat bohçası kutusunu daha da şık ve zengin tutacaktır.

Damadı Sembolize Eden Bu Kutular Oldukça Şık

Kare kutulardan faydalanmak istiyorsanız kapağın üst kısmını damada sembolize eden papyon ve ceket süsü ile tamamlayabilirsiniz. Burada aynı zamanda saflığı ve sadeliği temsil eden beyaz bir tül ile de kaplayarak kutuya biraz daha şıklık atabilirsiniz.

Cam Bir Kutu İle Muhteşem Damat Bohçası Hazırlayın

Tam bir zengin damat bohçası istiyorsanız cam kutu bohçalardan yardım alın. Bunun içerisine genellikle sergilenmek istediğiniz eşyaları koyun. Diğerlerini ise sade olan siyah kare kutular içerisine ekleyin.

Siyah Seven Damatlara Özel Siyah Damat Bohçası

Özellikle siyah rengini çok seven erkek damatlar için siyah kare kutu üzerine siyah tül ile harika bir damat bohçası yapın. Ek olarak damat bohçasının tülünün sade kalmamasını isterseniz şık bir siyah çiçekle de tamamlayın.

Beyaz Giyen Bir Damadın Bohçası Böyle Olur

Aslında beyaz damatlık giyen beyler arasında bu damat bohçası oldukça popüler. Buna ek olarak gelin tarafı tarafından saflığı da sembolize etmesi amacıyla bu tarz bir beyaz damat bohçası tercih edin. 

Gözde damat bohçası işte bu
Gözde damat bohçası işte bu

Hem Siyah Hem Sadelik Sevenler İçin Muhteşem Bir Bohça

Hem sadelikten hem de siyah renginden vazgeçmeyen damat adayları için bu tarz bir damat bohçası oldukça ideal olacaktır. Eğer ki sadeliği biraz bozmak istiyorsanız tülün üzerine beyaz boncuklar eklemeyi ihmal etmeyin.

Harika damat bohçası
Harika damat bohçası

Kadife Damat Bohçaları Oldukça Şık Duruyor

Eski zamanlardan bu yana kullanılan kadife Kutular damat bohçası için vazgeçilmezdir. Burada farklı boylarda kutu tercih edebilirsiniz.

1 yorum
  1. […] İlginizi çekebilir: Damat Bohçası Modelleri […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.