Çocuk Odası İçin Perde Modelleri

1 25

Çocuk Odası İçin Perde Modelleri seçilirken bir çok noktaya dikkat edilmesi gerekiyor. Burada öncelikle temizliğin kolay yapılabilmesi için hafif olması, fon perdenin ışığı içeriye geçirmemesi ve antibakteriyel olması oldukça önemlidir. Ekstra olarak vegan kumaşları tercih edebilirsiniz. Yazımızda çocuk odanız için fikir olacak perde modellerini derledik.

İlginizi çekebilir: Banyo İçin Paspas Modelleri

Çocuk Odası İçin Perde Modelleri
Çocuk Odası İçin Perde Modelleri

Uçak Seven Çocuklar İçin Uçaklı Perde

Gezmeye ve uçmayı çok seven çocuklar için uçaklı perdeler şimdi çok moda. Bu perde hem hayal gücünüzü genişletecek hem de çocuğunuzun daha renkli hayaller kurmasına yardımcı olacaktır.

Uçağın kızı erkeği olmayacağı gibi istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. İsterseniz uçak üzerinde bir prenses isterseniz uçak üzerinde bir süper kahraman konumlandırabilirsiniz.

Unicorn Bir Çok Kızın Hayalidir

Bir çok kız çocuğunun hayali olan tek boynuzlu atlar şimdi perdelerde. Kızınızın en sevdiği unicorn karakterini perdelere, burada daha dekoratif tutun.

Aslında unicorn sadece kızlar için düşünülmemelidir. Mavi rengi kullanarak erkek çocukları içinde kullanılabilmektedir.

Uçan Filler Artık Sadece Rüyalarda Değil

Bir çok çocuğun rüyasına giren uçan filler perde dekorasyonunda da oldukça kullanılmaktadır. Burada sade bir destan tercih ederek uçan filleri ön plana çıkarabilirsiniz. 

Dilerseniz bu filler balonla ya da uçakla 

Keşfetmeyi Sevenler İçin Haritalı Perdeler

Keşif olan çocuklar için tercih edilen haritalı perdeler hem çocuğun hayal gücünü destekleyecek hem de keşfetmesine yardımcı olacaktır. Burada dünya haritası ya da Türkiye haritası olması fark etmemektedir. 

Kendini Prenses Hissedenler İçin Prenses Perdeler

Prenses gibi prenseslere muhteşem bir perde. Bu perdeler kız çocuklarına kendilerini daha özel hissetmelerine yardımcı olacaktır. 

Burada bütün prenseslerin bir perdede olabileceği gibi tek bir prenses üzerine de yoğunlaşabilirsiniz.

Disney Mickey Mouse Perdeler Çok Moda

Perdelerde artık Mickey Mouse çok popüler olmaya başladı. Kırmızı ve siyah desenler Mickey sembolize olarak bilinir. Bir diğer yanıda pembe ve siyah renklerdir. Dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz.

Yazmayı Çizmeyi Sevenler İçin Kalemli Perdeler

Kalem tutmayı seven ve yeni şeyler keşfetmeyi seven çocuklar için bu perde en uygunu. 

1 yorum
  1. […] İlginizi çekebilir: Çocuk Odası İçin Perde Modelleri […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.