Banyo İçin Paspas Modelleri

1 22

Banyo için paspas modelleri banyonuzun havasını değiştirecek halı modelleridir. Burada dilerseniz elişi olarak da yapabilir dilersiniz hazır olarak da satın alabilirsiniz. Gelin hep beraber banyonuzun havasını değiştirecek pas pas modellerine bir göz atalım.

İlginizi çekebilir: Kendin Yap Yılbaşı Süsleri

Banyo İçin Paspas Modelleri
Banyo İçin Paspas Modelleri

Mickey Mouse Banyonuzu Güzelleştirsin

Eğer ki elişi yapmayı seviyorsanız Mickey mouse deseni ile banyonuzu güzelleştirebilirsiniz. Burada ipi pamuk olarak tercih etmeniz suyu daha fazla emmesine yardımcı olacaktır. Lakin daha kalıp bir model istiyorsanız ipi polyester olarak seçebilirsiniz.

Eğer ki farklılık istiyorsanız pembe ve siyah renklerden de yardım alabilirsiniz. Lakin standartlara uymak istiyorsanız kırmızı ve siyah renkleri ön plana alın. 

Köpekli Paspas ile Kişisel Paspas Elde Edin

Bir diğer el işi paspas örneği ise köpekli olandır. Genellikle evinde köpek besleyen insanların tercih ettiği bu model köpek severler tarafından da oldukça tercih ediliyor. Burada genellikle kalıp modeller tercih edildiği için ip daha kalın ve polyester olarak seçilir.

Sizde farklı köpek modelleri üzerinde çalışmak istiyorsanız tamamen kişisel olarak paspası değiştirebilirsiniz.

Kurbağalar Banyonuzu Renklendirsin

Özellikle yeşil rengini sevenler için kurbağalı modeller tamda size göre. Burada dilediğinizdecene göre kurbağa yapabilirsiniz. İsterseniz hazır modellerden de satın alabilirsiniz.

Çocuğunuzun En Sevdiği Karakter Minion Şimdi Banyoda

Minionlar çocukların sevdiği kadar büyüklerinde sevdiği bir karakterdir. Minionu banyonuzda taşıma fikrine ne dersiniz? Burada dilediğiniz minion karakterini işleyebilir ya da uğraşmak istemiyorsanız da hazır olarak satın alabilirsiniz.

Çıkıntılı Paspaslar Duş Sonrası Suyu Emmek İçin Birebir

Farklı renklerde yapabileceğiniz çıkıntılı paspas modelleri suyu emmek için biredir. Özellikle farklı duruşu ile misafirlerin hemen dikkatini çeken bir modeldir. 

Düz Renk Paspaslar ile Sadeliği Konuşturun

Eğer ki desenli bir paspas istemiyorsanız standart olan düz paspaslardan da yardım alabilirsiniz. Rengini fayans rengine göre ayarlayabilirsiniz. Ek olarak genellikle koyu tonlar tercih edilmektedir.

Standart Paspaslar Bir Yana Çizgiler Ön Plana

Eğer ki hem sadelik hem de standardın dışına çıkmak istiyorsanız çizgi desenli paspaslar burada tam da size göre. Fayans rengi ve banyo eşyalarının rengine uygun olarak seçebilirsiniz.

1 yorum
  1. […] İlginizi çekebilir: Banyo İçin Paspas Modelleri […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.