Banyo İçin Duvar Kağıdı Modelleri

1 22

Banyo İçin Duvar Kağıdı Modelleri banyonuzun havasını değiştirmenin yanı sıra ortamı daha sıcak tutmak için yapılan ufak dokunuşlardır. Sizde banyonuzu standart havasından kurtarmak istiyorsanız ve misafirlerin ‘’Vay Canına!’’ demesini istiyorsanız aşağıda birbirinden farklı duvar kağıtlarına yer verdik.

İlginizi çekebilir: Dekoratif Ayna Kendin Yap

Banyo İçin Duvar Kağıdı Modelleri
Banyo İçin Duvar Kağıdı Modelleri

Gotik Tarz ile Banyonuzun Havası Değişsin

Siyah rengini sevenlerdenseniz ve gotik tarzını hayatınızın bir parçası haline getirmişsiniz bunu banyonuzda da yansıtma vakti gelmiştir. Özellikle gotik denince akla kurukafa gelmektedir. Siyah bir duvar kağıdının üzerine krem rengi kuru kafalar yerleştirerek banyonuzun havasını gotiye çevirebilirsiniz.

Ayna Arkasına Kullanılan Duvar Kağıdı Banyoyu Zenginleştirir

Banyonuzun sadece bir duvarını duvar kağıdı ile süslemek isterseniz genellikle ayna arkasında ve aynaya en yakın duvarlar tercih edilmektedir. Bu dekor aynanın ön plana çıkmasını sağlar. Aynı zamanda banyo öz çekimleri içinde oldukça havalı.

Banyo İçin Duvar Kağıdı Modelleri
Banyo İçin Duvar Kağıdı Modelleri

Geometrik Desenlerde Banyoda Yer Edindi

Evin her yerinde duvar kağıdı olarak kullanabileceğiniz geometrik desenler banyoda da yer aldı. Genellikle duşakabin içerisine tercih edilir. Siz bir farklılık yapmak istiyorsanız ayna arkasına veya aynanın tam karşısındaki duvarı tercih edebilirsiniz.

3D Desenler ile Banyonuzu Genişletin

Üç boyutlu duvar kağıtları banyonuzun daha geniş durmasına yardımcı olacaktır. Burada genellikle açık renk tercih etmek banyoyu daha ferah gösterir. Lakin siz değişik bir tarz yaratmak istiyorsanız en sevdiğiniz renkte üç boyutlu duvar kağıdı alabilirsiniz.

Retro Banyodada Ortamı Renklendirsin

Vintage sevenler genellikle Retro tarzı tercih etmektedir. Bu duvar kağıdı banyonun havasını daha sıcak yapacaktır. Kalabalık görünmemesi adına tek bir duvara tercih edebilirsiniz.

Gazete Deseni Duvara Hava Katıyor

Birçok insan gibi azete okumayı çok seviyorsanız bu duvar kağıdı tamda size göre. Gazete artık duvar kağıdı olarak da karşımıza gelebiliyor.

Manzarayı Banyonuza Getirmeye Ne Dersiniz?

Artık manzara görmek için pencereyi açmanıza gerek yok. Manzaralı bir duvar kağıdı ile manzarayı banyonuzun içerisine getirebilirsiniz. Genellikle duşa kabinin iç kısımlarına yada varsa klozetin karşısına tercih edilir.

Banyo İçin Duvar Kağıdı Modelleri
Banyo İçin Duvar Kağıdı Modelleri

Sahte Deri Banyonuzu Zengin Tutar

Son olarak ise sahte deri her ne kadar yatak odasında tercih edilir şeklinde bilinse de aslında banyolarında vazgeçilmezidir. Sizde zengin duran bir banyo istiyorsanız sahte deriye mutlaka yer verin.

1 yorum
  1. Saksı Fikirleri

    […] İlginizi çekebilir: Banyo İçin Duvar Kağıdı Modelleri […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.