Banyo Dekorasyon Modelleri

1 36

Banyo dekorasyon modelleri artık standartlaşmış banyolardan sıkılanlar için kurtarıcı çözümlerdir. Ufak tefek birkaç dokunuş ile banyonuzun havasını tamamen değiştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Tavan Dekorasyon Modelleri

Niş İçerisini Işıklandırın

Led ışığın bir başka kullanım yeri ise niş arasına veya raflara yerleştirilmesidır. Bu malzemeye değer vermenin yanı sıra dekorasyon olarak da oldukça çekici kılıyor.

Dilediğiniz renkte led ışığı seçebileceğiniz gibi genellikle sarı veya beyaz tonları tercih ediliyor. Bu banyonuzun genişliğine göre led ışık rengi değişkenlik gösterebilir.

Eğer ki niş arasına koymak istemiyorsanız aynanın arkasını da led ışığı koyarak değerlendirebilirsiniz.

Dekoratif Objeler ile Banyonuzu Kişiselleştirin

Kim demiş banyo içerisinde obje olmayacağını. En sevdiğiniz dekoratif objeleri banyonuzda var edebilirsiniz. Genellikle yapay çiçekler veya biblolar tercih edilmektedir.

Ek olarak cilt bakım ürünleriniz içinde dekoratif bir köşe yapabilirsiniz.

Küvetin Bulunduğu Alanı Sonsuzluğa Götürün

Banyo içerisinde yer alan küvetin duvarına üç boyutlu kaplamaları ile süsleyebilirsiniz. Bu hem size sonsuzlukta hissettirecek hem de alanın daha geniş görünmesine imkan verecektir. Çok karmaşık desenler tercih etmek yerine daha sadelikten yana olarak banyonuzu marjinal bir hale dönüştürebilirsiniz.

Geometrik Desenler ile Banyonun Havasını Değiştirin

Standartlıktan çıkmak isteyenler için geometrik desenler duvarınızda var olabilir. Burada genellikle altıgen tercih edilse de beşken ya da kare gibi geometrik şekiller de kullanılır.

Ek olarak renkli bir alan istiyorsanız geometrik şekillerden sadece birkaç tanesini boyayarak banyonun havasını değiştirebilirsiniz.

Tablolardan Yardım Alın

Evin her duvarına tablo asabileceğiniz gibi banyoda da tablo kullanabilirsiniz. Bu tablolar genellikle renkli çerçevede olmaktadır. Buda banyo içerisinde tablonun daha fazla ön plana çıkmasını sağlar.

Lakin siz duvarınıza çivi çakılmasını istemiyorsanız küçük bir raf ekleyip bunun üzerine de koyabilirsiniz. Ekstra olarak raf üzerine mum ekleyerek ortamı daha samimi yapabilirsiniz.

Banyonuzu En Sevdiğiniz Renk ile Tamamlayın

Her odada olduğu gibi banyonuzun içerisinde de en sevdiğiniz renklerden yardım alabilirsiniz. Genellikle açık tonlar tercih edilmesinden dolayı ortam daha ferah gözüküyor. Lakin siz koyu tonlarda da bir renk tercih edebilirsiniz.

1 yorum
  1. […] İlginizi çekebilir: Banyo Dekorasyon Modelleri […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.